Para Łukasz Dudo - Andrzej Hain wygrała Turniej o Puchar Burmistrza Mławy w plażowej piłce siatkowej.

Zdobyli Mławę

W rozgrywanych w niedzielę 21 sierpnia w Mławie zawodach wystąpiło 14 drużyn, w tym klika znanych z ubiegłorocznych turniejów, które odbywały się w Piecach. Niespodziewanie, ale w pełni zasłużenie zwyciężyła para ze Szczytna Paweł Dudo - Andrzej Hain. W drodze do zwycięstwa nasi młodzi zawodnicy pokonali pięć drużyn (wszystkie po 2:0), w tym w półfinale rewelację niedawnych Mistrzostw Polski Weteranów parę Krzysztof Trzaska (Szczytno) - Cezary Wtulich (Mława). W pojedynku finałowym wyższość naszych zawodników musieli uznać siatkarze z Zielonej Krzysztof Kamiński i Bartosz Dymek.

- Zwycięstwo w Mławie to nasz największy sukces - mówi 17-letni Paweł Dudo. Dotychczas było nim zajęcie drugiego miejsca na jednym z ubiegłorocznych turniejów w Piecach.

Właśnie w Piecach w najbliższą niedzielę odbędzie się kończący tegoroczny sezon turniej, w którym będzie można podziwiać w akcji utalentowanych siatkarzy ze Szczytna.