Reprezentanci Policyjnego Klubu Sportowego w Szczytnie aż 15 razy stawali na podium Otwartych Mistrzostw w Giżycku, będących nieoficjalnymi mistrzostwami Polski północno-wschodniej.

W odbywających się w dniach 27 i 28 marca zawodach, których stawką był Puchar Burmistrza Giżycka, uczestniczyło 350 zawodników z Warszawy, Białegostoku, Suwałk, Gdańska, Olsztyna, Torunia, Pisza, Ełku, Giżycka, Augustowa i Szczytna. Nasi zawodnicy w tym doborowym towarzystwie radzili sobie nieźle. Na uznanie zasługuje w szczególności Marta Sadowska, która walczyła z zawodniczkami o rok starszymi, a mimo to wywalczyła 4 miejsca medalowe. Na wyróżnienie zasłużyła też Asia Kucharczyk zajmując 3 miejsce w klasyfikacji generalnej. Reprezentacja Pol.KS-u zdobyła łącznie 5 pierwszych miejsc, 2 drugie i 8 trzecich. Pierwsze miejsca wywalczyli: J. Kucharczyk (50m dow. i 100 m dow.), Marta Sadowska (50 m klas. i 100 m zm.), Dawid Pietrzyk (50 m. klas.), drugie miejsca: M. Sadowska (100 m klas.), D. Pietrzyk (50 m. mot.), trzecie miejsca: Patrycja Szczerbal (50 m dow.), Łukasz Rosiński (50 m dow.), Patryk Poniatowski (50 m grzb.), M. Sadowska (200 m klas.), Aneta Nowak (50 m klas. i 200 m klas.), Katarzyna Goławska (100 m dow.), Wojtek Kosiński (100 m mot.).